E-book

Kam vzít sviště na hřiště - 20 originálních venkovních hřišť od Opavy po Beskydy

Nejsem dětský psycholog, ani jsem nenapsala disertační práci o příznivých vlivech skotačení na lidský organismus.

Přesto si z pozice maminky tří malých rarachů troufám tvrdit, že děti patří ven. Do lesa, k řece, na hory, na zahradu. Jsou stvořené pro to být od bláta, viset na větvi, šťourat se v hlíně nebo pozorovat žížaly.

Jedním dechem však uznávám, že nemusí být vždy snadné dostat potomky na horskou túru a přimět je k nadšení z kvetoucích konikleců. Představa otráveného dítka pak často od výletu odradí i rodiče.

V rámci toulání po našem koutu republiky proto rádi objevujeme dětská hřiště, na kterých se vlk nažere a koza zůstane celá (rozuměj: děti se unaví víc než rodiče).

Inspiraci pro rodinné výjezdy Ti nabízím zdarma ke stažení v podobě e-booku Kam vzít sviště na hřiště s 20 tipy, kam v oblasti mezi Opavou a Beskydami vyrazit. Výhoda je, že tyhle výlety nebudou bolet ani rodinný rozpočet - na žádné z míst se neplatí vstupné!

E-book vyšel v květnu 2022 a popisuje stav míst k tomuto datu. Než vyrazíte do terénu, ověřte si, prosím, aktuální stav atrakcí, hřišť či otevírací dobu kaváren, ať vám případná změna nepokazí výlet.

Stáhni si e-book zdarma - tipy na hřiště, podle jedle

Další e-booky

Image
Image