Dětský svět – Dolní Vítkovice

Zubařka, bagrista, automechanik, prodavačka, televizní hlasatelka. Tím vším se děti mohou stát během vteřiny, vyrazíte-li společně do Dětského Světa. Tato herna je světem dospělých převedeným do dětského měřítka. Od ledna 2022 navíc v novém kabátku!

Dětský Svět se nachází v přízemí Velkého světa techniky v oblasti Dolních Vítkovic a je určen hlavně dětem od 2 do 6 let (mohou sem ale i mladší či starší). Děti mohou vyzkoušet světelný labyrint, opravdické karaoke, projít strašidelným lesem, hledat vykopávky v obřím pískovišti, stavět z různých kostek, hrát si na obchod, na doktora, na restauraci, vyběhat se na průlizce nebo natočit reklamní spot pro televizi Déčko. Děti nebudou vědět, co vyzkoušet dřív.

Vstupenky se kupují na konkrétní, cca dvouhodinový interval, nejsou přemrštěně drahé a pokud je pořídíte online přes rezervační systém, pár korun ušetříte. Od ledna 2022 je herna znovu otevřená po rekonstrukci. Pokud plánuješ pustit děti do vodního světa, přibal náhradní oblečení, bude se hodit.

Více slov netřeba, kdo ještě není dostatečně nalákán, ať mrkne do galerie 🙂

Oblíbená témata

Novinky z blogu

přímo na váš e-mail

Napište komentář